Bahçe kapı motoru olarak artık seksiyonel kapı sistemleri öne çıkmış durumdadır.Giriş bölmelerinde tam anlamı ile kolaylık sağlayan bu sistemi detaylı anlatmak gerekirse bahsedecek olduklarımızı detaylandıralım.

Seksiyonel Kapı Sistemleri bahçe,fabrika ve depo kapılarında oldukça kullanışlıdır.Alan olarak bu yönde kullanım gösterilmektedir.Konforlu kullanıma sahip olmak isteyenler bu yönde tercihlerde bulunmaktadırlar. Seksiyonel kapılar konforlu özelliğine sahip olmanın yanında dayanıklı ve uzun ömürlüdürler.
Seksiyonel kapı sistemleri kullanımı ile alanınızda ısı ve enerjiden tasarruf etmiş olmanın vermiş olacağı rahatlığı hissedeceksiniz.

Seksiyonel bahçe kapıları için kullandığımız paneller 40 mm kalınlığında olup; 0,5 mm galvaniz çelik/yoğunlaştırılmış poliüretan dolgudan üretilip standart, yüksek ve giyotin yataklama seçenekleriyle mimarinize en uygun ürünü istediğiniz RAL renginde uygulayabilme seçeneğini sunuyoruz.

Seksiyonel bahçe kapı sistemleri rüzgara karşı olan hatta tüm hava olaylarına karşın duruşu ile farklılıkları ortaya konulmuş ürünler kapsamında yer almaktadır.Her türlü hava tahribatına uygun olarak üretilmiş oluşu sistemi sağlamlaştırmaktadır.
Seksiyonel kapı sistemleri direnç artırılabilir ancak standartı rüzgar direnci 95 kg/m2 ‘dir.
Paneller arası, kapı alt, üst ve yanlarda sızdırmazlık fitilleri mevcuttur.
Ürünlerimizde kullanılan her bir motor ve kontrol ünitesi sektörde kalitesiyle kendisini kanıtlamış markalardır.

One Response to Bahçe Kapı Motoru Detaylı İncelemesi

[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir