Bft İstanbul otomasyon sistemleri anlamında marka devi diyebiliriz. Firmamız sizlere motor alt yapısında ismi geçen tüm kapı aksesuar ve ürünlerini teslimatı gerçekleşecek biçim de yapabilmektedir.

Bft İstanbul dışında şehir dışına da gönderimleri gerçekleşir ve ağırlığı kapı tartışının önemli olmasından ötürü BFT kapı motorları tek kanat için yaklaşık 260 KG olmaktadır.

Bir çok marka için çalışmalarımız gerçekleşirken aksesuar ürünleri de bulunabilirliği maksimum seviyede gerçekleşmektedir. Bu da pek çoğumuz için BFT İstanbul otomatik kapı sistemleri adına yarar sağlayıcıdır. Sadece BFT olmamak ile birlikte nice ve starkmotor gibi markaların uzaktan kumanda ürünlerine kategorilerimizden erişebilirsiniz.

Yılları aşkın süredir yapmış olduğumuz modeller genelinde uygulamalarımız otomatik kapı sektörü üzerine yarar sağlayıcı örnekleri içermektedir. Bu da gösteriyor ki tüm ürünler konusunda belli başlı sistemsel gereksinimler bulunur bu gereksinimler adına ise Bft istanbul otomasyon sistemleri olarak tüm ihtiyaçları karşılıyor ve karşılamaya devam ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir