BFT otomasyon teknik servisi olarak aynı zaman uygun ve kampanyalı fiyatları üzerinden teslimat işlemleri gerçekleştiriyoruz. Genel itibari ile diğer markalar ile eşdeğer BFT yapısında tüm otomatik kapı motorları isim olarak bulundurmaktadır. Bu sebeple kumada ürünlerinden tutunda tüm aksesuar motor çeşitlerine kadar otomasyon işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Emniyet sistemleri bir motor için olmazsa olmazlar arasındır. BFT otomasyonu yapan firmamız bu sebeple kesinlikle üreticiye zararlı gelecek markalar ile iş birliği ve taminatını gerçekleştirmez. Servis ve montaj imkanınıda sunmayan firmalar bulunduğu için bunlar genellikle dez avantajlıdır ve ileri de yaşanacak ufak bir sorun karşısında mutlaka yeni bir firma arama zorunluluğu duymanıza yol açar.

BFT Otomasyon Motor Fiyatları

Kapı motorları için BFT otomasyon markası olan firmamız ortalama olarak 800 TL civarında kapı motoru satışı ve uygun fiyat garantisi güvencesini vermektedir. Sizlerin de bu sebepler ile sahibi olmak isteyeceğiniz motor ürünleri arasından seçim yapabilir hatta en kısa sürede getirtebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir