Bft otomatik kapı motoru fiyatları için belirlenen rakam 500 TL-800 TL arasıdır. Genel olarak örneğin BFT deimos yana kayar kapı motoru 600 kg kadar yana kayar kapılar için dahili kontrol kartı ve radio çözücü verilmektedir.

Yavaş başlayıp yavaş durma gibi özelliklere sahip mekanik limit anahtarları ile birlikte en uygun fiyatı 990 TL olarak belirlenmiştir. Bazı modeller için ise sistem uzaktan kumanda değilde bir telefon çağrısı ile kapı açılabilir hale getirilebilmektedir. Böylesi fırsatlar için bizler ile iletişime geçmeniz ve sistemlerimiz hakkında detaylı bilgiyi edinebililirsiniz.

Garaj motoru için fiyatı ele alırsak 850 TL ve bir çok ek özellikli 4 metre konsol,kumanda alıcısı ve kumandası yanında ek olarak verilmektedir. Bu ve benzeri fiyatları oluşturulurken genel itibari ile garaj motorları fiyat kategorileri ön planda tutulmaktadır. Özellikle kapı motoru adına belirlenmekte olan fiyatı öğrenmek için pek çok site gezersiniz ancak hepsini tek bir elden öğrenebileceğiniz BFT otomatik kapı motoru fiyatu sayfamızda ürünler alanında yer almaktadır.

Güncel olarak takip ettiğimiz piyasa değerleri doğrultusunda en az ücreti ile ürün alabilme şansını sizlere sunarken modelleri oluşturmadaki rakamsal değerlerde bu sebeple son derece cazip diyebileceğimiz seviyeler de seyretmektedir. Son yıllarda kapı motorları bft markası ile uygunu ve kaliteliyi en iyi fiyatı ile vermeye başlamıştır. Pek çok BFT turkiye şubesi ürünler de kampanya yapmaktadır. Kapı motoru alanlar kumanda ve garaj giriş emniyet sistemlerine kadar sahip olabilmektedirler. Şeklinde uzayıp giden bir dizi madde ve ilgili başlık bulunmaktadır. Son yıllarda Türkiyede rağbet gören kapı motoru markası BFT için yenilikçi çözümler beraberinde getirilecektir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir