Her marka motorun satışını yapmakta olan firmamız aynı zamanda teknik işlerini de karşılamaktadır. Bakım onarım ve tamiri konusunda ürünleri BFT Teknik Servis Yetkili Noktası olan bizler tarafından gerçekleştirebilirsiniz. Kesinlikle satışı yapılmakta olan BFT, nice, star motor gibi otomatik sistemler belli bir aşamadan sonra güncelleme veya yenilik istemektedir. Bu sebeple uygulamaların yerleşik uygulanması konusunda son derece hassas davranılması gerekir. Bu da senelik veya gerekli görüldüğünde 2 yılda bir teknik servis ihtiyacı doyurur.

Kontrolleri ve tamiri yapılan otomatik kapı motoru için kesinlikle yıpranma payı da aza inmektedir. Sadece bir tek motor markasına değilde hepsi için buna ihtiyaç duyuluyor. BFT teknik servis yetkili bayisi olarak yolumuza devam etmenin arkamızdaki mutlu müşteri bırakmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

BFT Kapı Motoru Tamiri

İsteyen müşterilerimize aynı şekilde onarım ve tamir hizmetleri de verilir. BFT teknik servisi İstanbul içerisinde yer aldığı için firmamız sadece bu bölge ile ilgilenebilmektedir. Bunun dışındaki alanlar üzerinde ki etkisi güçlükle sağlanabilir ancak imkansız değildir. Sadece tamir koşulları değil de tüm imkanları da sizlere sunabiliyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir