Tüm ürünler her koşulda firmamızca temin edilmektedir. Bft motor, Bft kumanda, Bft bariyer, Bft bahçe giriş kapısı motoru, Bft garaj girişi kapısı motorları ürünlerini hakkında destek alabilirsiniz. Hangisi şuan için ihtiyacınızı görüyor ise mutlaka ürünler adına bilgi edinmeniz mümkün olacaktır. Bağlantı şeması, kullanım klavuzu İstanbul içerisinde yer almakta olan BFT yetkili firmamızca gerçekleştirilmektedir. Ürünler her çeşit kapı üzerinde uyum sağlar cinsten gerçekleştirilmektedir. Özellikle bariye ve motorları bahçe kapısında görmeye alışkın olduğumuz için aktif olarak buralar üzerinde alımı gerçekleşiyor.

Sistemsel olarak şemalar BFT Türkiye distribütörü kapsamında uygun olan alan üzerinde kesin uyum sağlayacak biçimde gerçekleşmektedir. Binlercesi arasından seçim yapabileceğiniz geniş ürün yelpazesi sayesinde ise uyumlu ürün kesinlikle uzman ekibimiz eşliğinde sizlere iletilecektir.

BFT Türkiye Distribütörü Yetkili Firması

Ürün satışı gerçekleştikten sonra yetkili bayi olarak kesinlikle BFT Türkiye distribütörü olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir