Dairesel kapı motorları aksesuarlı olarak motor kiti satılmaktadır. Kumanda alıcı ve kontrol ünitesi bulunan motoru yoğun çalışan kapı üzerlerinde kullanıldığı bilinmelidir. Özellikle 24V DC motorludur ve tek nat genişliği son derece geniştir. 220 cm civarlarına denk gelmektedir. Taşıma kapasitesi ise 200 kg şeklinde gerçekleşmektedir. Bu da demek oluyor ki işlek bir kapı olacaksa mutlaka dairesel kapı motorları tercih edilmelidir.

Hızlıca açılmasında ziyade yavaş başlar ve yavaş durur. Buda özellik olarak ürünlere artı değer katmaktadır. Ürünlerin içerisinde kit ürünlerine göre 2 adet kumanda bulunur. Kumanda alıcısı ve vericiside içerisinde olacak şekilde ayarlanır. Ürün aynı zamanda dairesel kapı motorları flaşör ve fotosel ile birlikte alınmalıdır.

dairesel kapı motorları

dairesel kapı motorları

Dairesel kapı motorları fiyatları

Dairesel kapı motorları fiyatları ve ücretleri ortalama değerleri iyi bir marka için 1.404,00 ₺ şeklinde hesaplanacaktır. Bu rakamlar her ürün için farklı olabilmektedir. Set halinde satılabilir ürünlerdir. Genellikle kit olanları belli oranlarda fazlaca tercih edilebilmektedir. Üretici firma son derece önemlidir. Fiyatı belirlemedeki ana faktördür. Limit algılama, termik koruma gibi faktörlere sahip modeller için kanat ağırlığı ortalama olarak 180 kg civarında esnek olmaktadır. CE sertifika bulunan tüm ürünler de ortam sıcaklığı +70 dereceye kadar dayanıklılığı sabit kalmaktadır. Ürün ortalama olarak dairesel kapı motorları üzerine 8-9 kg civarında olacak şekilde üretilirler.

Eloktromekanik özellikli sisteme sahip dairesel kapı motorları uygun fiyatları kapsamında kampanyalı setleri de görmek için mutlaka bizleri arayın ve tüm markalar için liste fiyatlarını kolaylıkla öğrenin. Tüm Türkiye adına memnun müşteri sayımız 1.000’i aşmışken neden sizin için en iyi üretimdeki marka olarak belirlenmiş dairesel kapı motorları fiyatları hakkında bilgi ve detaylı teknik servisi sağlamayalım ?

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir