endüstriyel kapı motorları

endüstriyel kapı motorları

Endüstriyel kapılar üzerin de kullanılmakta olan motor çeşitlerine denilmektedir. Genellikle Nice Soon 24 volt civarına denk gelecek biçimler de çalışma endüstriyel kapı motorları üzerinde gerçekleştir. Dahili flaşörler ile hızı 30 rpm olarak belirlenmektedir. Tüm teknolojik yapılara tamamen uyumlu diyebiliriz.

Açma ve kapama esnasında endüstriyel kapı motorları 15 kez açılıp kapanabilir özelliğe sahiptir. Motor ağırlık bakımından ise 10,6 kg civarına denk gelmektedir. Bizden ürünleri kategoriden seçip sipariş oluşturduktan sonra mutlaka teknik servis imkanı sağlanıyor ve imkanlar doğrultusunda garanti verilen ürünler için fiyat tekliflerini de alabilirsiniz. Daha bir çok teknik detaya ve özelliğe sahip motorlar belli ağırlıkların üzerin de oldukları için endüstriyel kapı motorları almadan mutlaka kapınızın net sistemi kaldırmasına özen gösterecek biçimler de seçimlerini yapabilirsiniz.

Endüstriyel Kapı Motorları Fiyatları

Ücretler motor için belli markalar üzerinden değerlendirdiğimiz de 6,980 TL civarında denk gelmektedir. Nice marka ürün endüstriyel kapı motorları fiyatları olarak değerlendirilebilir. Ürünler genellikler iş yerlerinde e güvenlik itibari ile ihtiyaç duyulan noktalar da kullanımları söz konusudur.

Güvenlik sistemi olarak üst düzey bir donanımın etkisi altın da kalmaktadırlar. Kısacası örneğin bir madde yaklaşıyor ise mutlaka uyarı verecektir. Emniyet fotoselleri bu işe yaradığı için bu ürün üzerin dede etkilidir. Tüm ürünleri bu şekilde ekipman olarak alırsanız daha güvenli bir ürün elde etmiş olursunuz. Bu da kullanıcıyı mutlu ve güvendiği bir kullanıma itmiş olurken iş yerlerin de ise personel güvenliği açısından üst düzey deneyim elde edilmesini sağlayabilmektedir.

Motolar da aşırı ısınma gibi etkisi sürecek durumlar oluşmaması adına detaylıca özellikleri de bulunmaktadır. Kısacası kapı motorları korumak amacı ile yapılandırılmış bir dizi işlevsel durum bulunmaktadır. Endüstriyel kapı motorları fiyatları da etkilen belli başlı etkiler bu şekilde gözden geçirilebilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir