Otomatik sürgülü yana kayar kapı motorları uzaktan kumanda el vericisi çoğaltılabilen StarkMotor otomatik bahçe kapılarında uygulanan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre seçilmekte ve uygulanmaktadır. StarkMotor otomatik bahçe kapısı motoru taktırırken önemli bir etkende kullanıcı sayısıdır. Yani günlük kaç araç girip çıkacağı çok önemlidir. Buna göre motor seçimi yapılması daha sağlıklı olacaktır.

Otomatik bahçe kapısı motoru, üzerindeki pinyon dişli dediğimiz aktarma dişlisinin kapı üzerine döşenen kremayer dişlisini çevirerek çalışan bir sistemdir. Kremayer dişli üzerine monte edilen switch aparatları motor dişlisinin üzerindeki yaylı switch çarpası ile durmasını sağlar. İsteğe bağlı olarak elektronik kart üzerinden açıldıktan belli bir süre sonra otomatik olarak kapanabilmektedir. Firmamızda kullanmakta olduğumuz Stark Motor otomatik bahçe kapısı motorları 2 yıl süre garantilidir.

Otomatik sürgülü yana kayar kapı motorları, yana kayar kapı motorları otomatik sürgülü yana kayar kapı motorları kart ile yönetilebilinmektedir. Günlük kaç araç girip çıkacağı çok önemlidir. Buna göre motor seçimi yapılması da kolaylaştırmaktadır.

Kayar kapı motoru almak için otomatik motorların uyum sağlaması gerekir. Özellikle yana kayar kapılarda kart ile geçiş sistemleri uygulanabildiği için modelleri bakımından sistemsel olarak konumlarının en iyi şekilde sağlanması gerekir.

Özellikle ferforje yapısı ile uyum sağlamalı onun ile özdeşmiş motor ağırlığı kaldırımını sağlayan ilişkili olduğu tek ürün diyebiliriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir