Kumandalı park bariyeri kendinize ait kişisel otoparklarınız için oldukça uygun. Dar alanlar da kesin çözümler sağlaması adına kullanışlıdır.

Kumandalı oluşu kişisel otopark bariyeri anlamında kullanım oranlarını artırıcı niteliktedir.Sizlerin kesinlikle araçtan inmesine asla gerek kalmaz. Otopark ve bahçe gibi bölgeler de kapalı ve açık alanlar da çalışır. Uzaktan kumandası opsiyon katar ve şarj edilebilir özellikte olduğu için bir kere şarj edildiği takdirde aylar içerisinde pil de azalma oranı oldukça düşük seviyededir.

Uzaktan Kumandalı Kişisel Park Bariyerleri ve Otopark Çözümleri;

Bu ürünler de teknik anlamda ihtiyaçları karşılayacak şekillerde yapılırlar.Özellikleri ise şu şekildedir.Ayrıca sipariş vermek adına hemen bizlerle iletişime geçmeniz halinde fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Uzaktan kumandalı bariyer üretimleri kişisel farklılıklar yaratmak adına geliştirilmişlerdir. Tam anlamı ile başlı başına kolaylık sağlarken kumandalı oluşu cazip ürün olma özelliğini artırıcı niteliktedir.

Otopark çözümü yaratıyor olması ise son derece kullanışlı bir biçime gelmesini sağlamaktadır. Kişisel park bariyerleri kişiyi rahatlatıcı ve pratik çözümler sunması amacı ile üretiliyor ve tarafınıza sunuluyor.Bizlerle iletişime geçmeniz halinde fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Kumandalı kişisel park bariyerleri ölçüsü : 430 mm
Ürün Ağırlığı ortalama : 7,9 kg
Kullanılan kumandalı park bariyeri boyası ise : Elektrostatik Toz Boya
Uzaktan çalışma durumu yönetimi : Kumandalıdır.

Kumandalı otomatik park bariyerleri

Sensörlü olarak kullanımları gerçekleştirilen kumandalı otomatik park bariyerleri uzaktan yönlendirilebilir değil ancak kitlenebilir özelliklere sahiptir. Bu da gösteriyor ki park sırasında kolaylık sağlayan bu bariyerler için kulanışlı denilebilir.

Kolay park sağlarken kumandalı kişisel park bariyeri kesinlikle hantal değil ve diğer ürünlerden oldukça farklıdır. Araçtan inmeden kolayca park edilme işlemlerinin güvenli bir şekilde sağlanmasını sağlarken size ait olan yer üzerinde belirteç görevi de görmektedir. Sistemsel farkındalık ve ayrıcalıkları da beraberinde getirmektedir. Bu da gösteriyor ki uzaktan kumandalı kişisel park bariyeri son derece kullanışlı olduğunun bir göstergesidir. Her özel ürünün belli bir miktar fiyatı olur ancak bu küçük ama işlevsel park cihazı son derece uygun fiyatları ile modellerimiz arasında yer almaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir