Otomatik kapı sistem olarak her türlü alan üzerine kullanımı gerçekleşmektedir. Bu da gösteriyor ki minibüs otomatik kapı sistemleri de dahil İstanbul da firmamızca motorlarımız sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Araca binecek olanların en güvenli kontrolü sağlanacak şekilde geçişleri sağlanabilmektedir.

Tüm bunlar ve artı noktaları için otomatik kapı sistemleri minibüsler için de oluşturulabilmektedir. Her detayda mutlaka başlıca inceleme yaparak seçimleri gerçekleştirilmesi gerekir. Özellik olarak ise kesinlikle sensörlü ve sensörsüz tam anlamı ile güvenlik çerçevesinde yapılandırılmalıdır.

Bu sistem adına İstanbul ve tüm Türkiye geneli yapılan ve üretilmiş olan marka çeşitlerimiz en uygun ve piyasa aşağısı rakamları ile dağıtımları gerçekleştirilmektedir. Sistemin asla gerisinde kalmamanız adına teknik destek ekinimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Minibüs otomatik kapı sistemleri fiyatları

Böylesi bir sistem için ücretler min 250 TL gibi rakamlar ile başlar ancak bu ücret bu şekilde sistemin özelliklerine bağlı olarak artış ve azalışları görülebilmektedir. Her sektör de farklı kullanımları adına ücretler hem piyasa altı hem de kampanyalı olarak değerlendirilebilir.

Minibüs otomatik kapı sistemleri İstanbul şubemiz ile hemen irtibata geçiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir