Ev üzerinde garaj bölmesi ve araç için bir mekan ayırmışsanız mutlaka bunun bir kapı ile kapanır olması gerekir. Bu sebeple otomatik garaj kapısı motorları her marka adına üretimleri gerçekleştirmektedir. Sebebi ise tek düze bir kapıyı fonksiyon açısından üstün hale getirmek olmaktadır.

Tasarım ise kapının görünümünü bozmayacak motorlar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması en hassas olunan konu diyebiliriz. Genel itibari ile sağlam ve güç sembollü markaların otomatik garaj kapısı motorları için yapmış olduğu kampanyalar da bulunuyor. Bizler teknik servis ve satış noktası olarak sizlere tüm detayları en uygun fiyatları ile karşılaştırarak bulmaktayız. Aynı zaman da teknik bakım gerektiğinde servis aramak zorunda kalmamanız ise artı değer olarak gösterilebilir. Düşünün ki dışarıda havalar kötü ve motor bundan etkilenmeli mi? Elbetteki marka faktörü bu gibi durumlar da ortaya girer ve asla etkilenmemesi gereklidir.

Otomatik garaj kapısı motorları montajı ile birlikte en uygun fiyatları ile gerçekleştirilirken sektör de ismini en iyi şekilde duyurmuş CYD otomasyon olarak darbe ve rüzgar karşıtı otomatik motorları sizlere önermekteyiz.

Otomatik Garaj kapısı motorları özellikleri

  • Dışarıdan müdahale ile uzaktan Kumanda kontrolü sağlanabilmektedir.
  • Darbeye dayanıklı motorlar ile asla bozulma ve erken süreçler de aksama elde etmezsiniz.
  • Emniyet fotoselleri ve kapıya uygun motor görünümleri.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir