Emniyet adına sensör olarak otomatik kapı fotoseli kullanımı gerçekleşmektedir. Ürün kullanılırken daha güvenli ve sğlıklı bir ortam koşulu sağlanır. Bu da söz konusu iken otomatik kapıyı daha aktif kullanılabilir hale getirmektedir. Hal böyle olunca mutlaka flaşör lambaları ve belli kollar ile ürün desteklenmektedir. Böylesi modelleri yaptırmak için ise otomatik kapı fotoseli kit ürünler eşliğinde kullanılmalıdır.

Kısaca emniyet sensörleri firmamızca otomatik kapı motoru takımının ardından güvenliği sağlama amacı güdülerek yerleştirilir. Bu da fiyatları uygun olan ürünlerimizi tercih edilebilir kılar.

Otomatik kapı fotoseli yaptırmak istiyorum

Böyle bir düşünceniz var ise mutlaka tüm markaları aynı yer de toplamakta olan CYD otomasyon firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Tamamen kampanyalı ürünleri her marka için sunuyor, gerektiğinde en az kar oranı ile kaliteli ürün teklifleri de sunuyoruz. Çeşitli imkanlar doğrultusunda günden güne büyürken piyasa geneli için otomatik kapı fotoseli yaptırmak isteyenlerin tek doğru adresi bizleriz.

Otomatik kapı fotoseli fiyatları

Cazip ve aynı zaman da uygun olarak belirlenmiş otomatik kapı fotoseli fiyatları 340 TL’den başlıyor ve bir çok indirimli taksitli örnek markaları da firmamızda yer almaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir