Böylesi çeşitli sistemler gün geçtikçe modern dünya toplumuna uyum ve işleri kolaylaştırması adına yenilenmeye devam etmektedir. Kapıların açılıp kapanması kısaca otomatik kapı sensörleri ile bunun sağlanması belli koşullar da ve frekanslar eşliğinde sağlanmaktadır.

Sizlerden gelmekte olan teknik sorulardan bir diğeri ise otomatik kapı sensörleri nasıl çalışır? Hatta ne işe yarar şeklinde olmaktadır. Kısaca değinmek gerekirse eğer alıcı ve verici olmak üzere iki ayrı frekans sistemi özel sistemleri bulunmaktadır. Bunlar ışın salar ve bu ışınların algılanması ile otomatik kapı sensörleri harekete geçer kapı üzerin de açılır kapanır olması durumu gerçekleşmektedir.

Otomatik Kapı Sensörü Nereden Alırım ?

Tek bir markaya bağlı kalmaksızın bizlerin sizler için hazırlamış olduğu bir çok ürünü görecek ve ardından hepsi adına piyasa değerinin altında rakamlar ile ürünü elde edeceksiniz. Otomatik kapı sensörü nereden alınır dendiğin de ise CYD Otomasyon olarak markaları aynı çatı altında tutuyor oluşumuz sebebi ile bizler gelmekteyiz.

Mutlaka firmamızı ziyaret edebilir bunun dışında iletişim yolu ile de fiyat teklifi en hızlı ve kesin çözümleri ile alabilirsiniz. Çeşitli markaların tek bir çatı da toplanması kesinlikle işinizi kolaylaştıracaktır.

Otomatik Kapı Sensörleri fiyatları

Ücretleri ise böylesi kapsamlı bir sistem için oldukça makul olarak görülebilmektedir. Kısaca değerlendirdiğimiz de ortalama rakamlar için konuşacak olursak 400 TL civarında otomatik kapı fotoseli ve sensörü elde edebileceksiniz. Teknik desteği de aynı zaman da firma olarak verdiğimiz için ufak bir aksilik durumunda aramanız yeterli olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir