Ürün uzaktan yönetim ile kumanda sayesinde yönlendirilebilir özelliktedir. Genel kullanımı kartlı veya düğme ile geçiş sağlanması eşliğinde gerçekleştirilmektedir.Otomatik kollu bariyerler diğer farklı tür araç geçişlerini güvenlik önlemi olarak engeller. Sistemi kayıtlı değilse geçişi sağlanmaz. Özellikle mantar bariyerlerden farkı direk olarak geçişleri kol aracılığı ile inip çıkar halinde sağlamasıdır.

Genellikle kartlı sistemleri ile geçişleri sağlandığı için ürünler farklı bir yazılım içerirler. Emniyet fotoseli ve flaşör pek tabi ki bulunur. Garantisi de belli bir süre içerisinde bulunmaktadır. Yedek parça garantisi de teknik servis ve ürün tahsilini uygun fiyatları ile gerçekleştirdiğimiz satış ofisimizce sağlanabilmektedir. Otomatik kollu bariyerler genellikle böyle sistemsel iş yeri veya site girişi benzeri alanlarında farklı biçimler de karşımıza çıkar.

Çokça tercih edilmesi ve sağlam yazılım içermesi ürünün alım oranlarınıda hali ile artırmış durumda diyebiliriz. Özellikleri de incelemek adına lütfen arayınız.

Otomatik kollu bariyerler fiyatları

Kapı motorlarından farklı olarak otomatik kollu bariyerler sistemler olarak 1.000 TL gibi ücretlerden başlar. Ancak her marka için ayrı fiyat söz konusudur. Arayarak en uygun ücretleri sunmamızı sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir