Motorlar kapı üzerindeki uygulamalarına bağlı olarak değişirler. Sistemleri oluşturmada otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları bakımından son derece uygun olduğundan bahsetmek gerekir. Bunun eşliğinde ürünlere sahip olmak için ise ödeme kolaylığı bakımından cazip çözümleri de sizlere sunuyoruz. Kısacası bir sistem adına gerekli olan tüm set bunun içerisinde yer almaktadır. Tek başına almaya çalıştığınızda pahalı olarak adlandıracağımız ürünler makul rakamlar ile alınabilir durumdadır.

Otomatik yana kayar kapı sistemleri fiyatları da ortalama 900 TL kit setler halinde alınabilir. Hem sensörlü ve emniyeti olan sistemler bahçe ve garaj bölmelerinin giriş güvenliği kapsamında CYD otomasyon aracılığı ile gerçekleştirilir. Bizler prensip olarak piyasa altı rakamlar uygun fiyatlı kaliteli marka satışlarını gerçekleştiriyoruz.

Otomatik Yana Kayar Kapı Sistemleri Kullanım Alanları

Çeşitli koşullarda uygun olarak tercih edildiğinden bahsetmiş olduğumuz yana kayar kapı sistemleri en çok da bahçe kapısı üzerinde tercih edilir. Ancak büyük iş yerlerinde bu daha çok garaj kapısı eşliğinde yapılandırılmaktadır. Standartların dışında ve daha kapı tehlikeye girdiğini anladığı anda sistem kendini değişime sokar. Bunun eşliğinde sensör var ise yanıp sönmeye başlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir