Stark motor ürün olarak tüm otomatik kapı motoru sistemlerini sağlayabilen bir markadır. Marka genel itibari ile tercih edilir kalitesi sebebi ile çokça sevilmektedir. 600 KG civarında ağırlık kaldırması ise genel sebeplerin başında geliyor. Özellikle yapısı gereği manuel ve otomatik kullanımlarda her türlü güvenlik emniyeti tam olarak sağlayan bu model adına gelişmiş sitemler bulunmaktadır.

Sadece bu sebeplerden ötürü bile kapı programlaması en iyi motor diyebiliriz. Kesinti gibi durumlarda mutlak suret ile kendisi kitler ve kapatır. Manuel olarak da müdahale edilmesi yönünde işlem gerçekleştirilebilmektedir. Pek tabi uzaktan kumanda sistemleri bünyesinde bulunmaktadır. Bu da kolay yönlendirilebilirlik konusunda ürünü beğenilir kılar. Stark motor ayarlanabilir sistemsel tepkimelere yer verilebilen bir üründür. Yani kendini belli ölçülerde kapatıp açabilir. Kapanma alanı daraltıkça motor yavaşlar ve sert bir kapanış gerçekleşmesini engellerken aradan geçişler de güvenliğin bir başka biçimde sağlanmasını gerçekleştrir.

Star kapı motoru arasındada uzaktan kumandanın dışında kapı üzerinde de opsiyonel buton sayesinde yönlendirmeler gerçekleştirilebilmektedir. Flaşör sistemi de ürüne dahildir.

Star Motor Fiyatları

Ürün için belirlenmiş belli başlı aralıklar bulunur. Bu ise şu şekilde gerçekleşir. 800 TL – 900 TL arası gelip gider. Star motor fiyatları set halindeki ürünlerde indirim söz konusudur.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir