Stark otomatik kapı motoru montajı yapılabilen bir üründür. Ürün belli başlı teknik özellikleri karşılar niteliklere sahip olmalıdır. Termik koruma sistemi dahil ürünler kapsamındadır. Programlama özellikle manuel olarak yapılabilecek biçimdedir. Ani elektrik kesintisi olması durumda ise manuel işlemleri gerçekleştirilebilir. Sistemin ısınması veya aşırı yorulması durumda kendini stark otomatik kapı motorları korumaya alır. Termik koruma da tamamen dahili sargı aracılığı ile yapılabilmektedir.

Stark kapı motoru uzaktan yönetilebilme yetisine sahiptir. Bu kumanda sistemi ise 35 metre gibi bir alan çapında kullanımı gerçekleştirilebilir. Kapı dilediğiniz şekilde kontrol edilebilir ancak bunun için mutlaka bir düzenek oluşturmak gerekir. Aynı zaman da model çalışma esnasında lambalar yanıp sönerek bildirim verirler.

Stark otomatik kapı motoru sipariş veremeden önce kullanım yoğunluğu ve alanı konusunda mutlaka detaylı bilgilendirmeler ve detaylandırmaları verilmelidir. Aynı zaman da kendini otomatik kapama özelliğe de bu ürünün sahip olduğu teknik detaylar kapsamındadır.

 

Stark otomatik kapı motoru fiyatları

Örneğin Star kapı motoru 600 KG otomatik sürgülü bahçe kapısı motoru için verilen fiyat ortalama 1.250 TL olacak şekilde ücretleri oluşturulur. Ancak firmamızda kampanyalar devam ediyor. Ürün montaj ve teknik desteği de veriyoruz. Mutlaka aramanız fırsatlardan yararlanmanız gerekiyor. Stark otomatik kapı motoru diğer ürün fiyatları için iletişim buradan gerçekleşmektedir;

 

  • İstiklal Mah. Reşitpaşa Cad. No:52/B Ümraniye/İstanbul
  • 0(216) 315 16 16 – 0(501) 210 51 51
  • (0216) 505 51 51
  • info@cydotomasyon.com
  • info@cydotomasyon.com
  • (0216) 505 51 51

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir