Belli başlı alanlarda giriş ve çıkış kontrolünü tamamen ele alan modelleri oluşturmaktadır. Turnikeli kartlı geçiş sistemleri oluşturulurken kart sistemi alıcı ile kullanıcı arasında bağ kurar. Yetkilendirilen kişi üzerin de açılış ve kapanış hakları elde edilebilir. Kartlı turnikeler de geçiş için belli bir sisteme ihtiyaç duyulur bu sistemi ise kart ile sağlayabilmekteyiz.

Geçiş izni olan kişiler turnike ücretlendirmeleri gibi kontrol düzeneklerinden kart ile geçişin sağlanmasını onay gönderme kısmında göreve dahil olurlar. Proje bazlı geçiş izninin tanımlanmış olduğu düzenekler üzerinde personellerin sistemden geçmesini sağlamak görevine sahiptir.  Bu izni vermek adına belli başlı donanımlar gereksinimdir. Tüm bunları ve turnike kartlı geçiş sistemleri öğrenebilmek adına bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Turnike Kartlı Geçiş Sistemleri Fiyatları

Kullanım alanları genellikle Oteller, fabrikalar ve personel giriş çıkışı sağlayan alanlar üzerinde son derece fazladır. Personellerin devam sistemini anlamada yardımcı olan bu kartlı geçiş turnike sistemleri fiyatları ise 1,150,00 TL civarına denk gelmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir