Yana kayar kapı motorları genel olarak 2 yıl garantili olacak şekilde BFT ve Nice gibi markalar aracılığı ile CYD otomasyon olarak tarafımızdan sağlanmaktadır. İstanbul içerisinde yer alan her bölgeye ayrı ayrı ve tek tek servis imkanı teknik servisi yapılmaktadır.

Normal dışı durumlar için yetkili servislerimiz teknik durumlar ortadan kaldırılarak çözüme kavuşturulur. Yana kayar kapı motorları için ise kategorimizi incelediğiniz de tüm markaların ürünlerine kolaylıkla erişebileceksiniz.

Aynı zamanda buradaki linkten tüm detayları incelemeniz söz konusu olabileceği gibi aldığınız ürünün yani motorunuzun mutlaka yetkili tarafından açılması ve kurulması gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Yana kayar kapı motorları için incelemeleri yaparak bizleri arayabilirsiniz. Yoğun kullanıma uygun ve 24 volt gücüne kadar yükselerek çalışmalarını gösterebilmektedirler.

Ayarlanabilir hızları ürünü bahçe kapısı kullanımları konusunda motorlar 6 kademeli olarak ayarlanabilmektedir. 1500 Kg taşıma kapasitesine sahiptir. Senkronize çalıştırılabilir özelliğe sahiptir. Kuvvet 1000 N çalışma sıklığında – 20 / + 50 çalıştırılabilmektedir.

Yana kayar kapı motorları Fiyatları ve markaları

Yana kayar kapı motorları tercihi yapmak isteyenler mutlaka tek tek markaların ücretleri doğrultusunda değerlendirmelidir. Bura da genellikle ana unsur her ürün için ayrı ücretleri oluşturmaktan geçer. Yani bir mağaza veya marka 1.500 TL değer biçtiği motoru aynı şekilde güç verilerine sahip başka markada daha uygun olabilmektedir.

Yana kayar kapı motorları fiyatları: 980,00 TL ile ortalama 1.250 TL civarında değişmektedir. Özellikle bahçe kapısı motorları (yana kayar kapılar) segmentin de TÜRKİYE pazarı geniş kitlelere hitap eden markalar tercihi gerçekleştirilmelidir. Buda son derece önemli olmaktadır.

Yana kayar kapı motorları ve fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir